هنر
خانه / جاسوئیچی چرم / تولیدی انواع جاکلیدی چرمی دست دوز

تولیدی انواع جاکلیدی چرمی دست دوز

جاکلیدی وسیله ای برای نگه داری کلید ها می باشد که در طرح ها و رنگ های متنوعی توسط کارخانه ها و حتی توسط دست انسان ساخته می شود . جاکلید در جنس های مختلفی ساخته می شود که اصلی ترین و زیبا ترین جنس موجود در بازار جاکلیدی چرمی می باشد . انواع جاکلیدی چرمی به صورت دست دوز در بازار یافت می شود که توسط افراد ماهر و کار بلد دوخته می شوند .

تولیدکننده انواع جاکلیدی چرمی

تولیدکننده انواع جاکلیدی چرمی

تولید کننده انواع جاکلیدی چرمی دو نوع جاکلیدی و جاسوئیچی تولید می کنند که نوع جاکلیدی چرمی مردانه فروش بیشتری دارد . تولید کنندگان از انواع مختلف چرم برای دوخت انواع جاکلیدی چرمی استفاده می کنند که از پوست حیواناتی مانند گاو، گوسفند، شتر، مار، سوسمار و بز و شترمرغ می باشد . بر اساس نوع چرم قیمت جاکلیدی چرمی متفاوت است که ارزش جا کلیدی از جنس پوست مار و سوسمار از بقیه انواع چرم ها ارزش بیشتری دارد .

مرکز فروش جاکلیدی چرمی دست دوز

مرکز فروش جاکلیدی چرمی دست دوز

 مرکز فروش جاکلیدی چرمی دست دوز در شهر های مختلف ایران به صورت عمده وجود دارد . انواع جاکلیدی چرمی به دو صورت اینترنتی و حضوری به فروش میرود . خریداری از فروشگاه های اینترنتی هم از نظر اتلاف وقت و هم از نظر تنوع طرح ها از فروشگاه های حضوری بهتر است. شهر های تهران ، شیراز ، مشهد چرم خوبی تولید میکنند که در بین این شهر ها مشهد بهترین چرم های ایران را تولید میکند .

قیمت جاکلیدی چرمی دست دوز

قیمت جاکلیدی چرمی دست دوز

قیمت جاسوئیچی فانتزی و جاکلیدی بستگی به جنس و طرح و برند سازننده آن دارد که جنس چرم به دلیل کیفیت بالا قیمت بالاتری دارد . طرح ها و سایز های مختلف به مراتب ارزش متفاوتی دارد . حتی نوع چرم مورد استفاده در قیمت جاسوئیچی و جاکلیدی تاثیر دارد . به عنوان مثال قیمت جا کلیدی با چرم سوسمار یا مار از جا کلیدی با چرم گاو بالاتر است .

مطلب پیشنهادی

فروش مستقیم جا کلیدی چرم طرح دار با قیمت عمده در شهرهای شمالی کشور

یکی از انواع پرفروش و باکیفیت جاکلیدی نوع چرم آن است که طرفداران بسیاری داشته و در طرح و رنگ های مختلف در بازار ارائه می شود که بسیار کاربردی است و محکم و با دو

کانال تلگرام