هنر
خانه / بند ساعت / خرید بند ساعت چرمی اصل با قیمت ارزان

خرید بند ساعت چرمی اصل با قیمت ارزان

 همانطور که می دانید امروزه استفاده از مصنوعات چرمی و کالاهای ساخته شده از چرم به مقدار زیادی بین مردم رواج یافته است، به گونه‌ای که می‌توان بعضی وسایل خاص مانند کیف، کفش، جاسوئیچی و بند ساعت را با هم ست کرد. خرید بند ساعت چرمی اصل با قیمت ارزان، یکی از دغدغه‌های اصلی این مصرف‌کنندگان و طرفداران چرم می‌باشد، چرا که بند ساعت چرمی دوام بالایی دارد و می تواند تا مدت ها به خوبی مورد استفاده قرار بگیرد.

خرید بند ساعت چرمی اصل با قیمت ارزان

چگونه بند ساعت چرمی طراحی می شود؟

چگونه بند ساعت چرمی طراحی می شود؟  برای طراحی بند ساعت چرمی بهتر است که وسایل و ابزارهای مورد نیاز ای مانند قیچی، چرم بزی قهوه ای رنگ سوخته، دوران گیر قهوه‌ای به عنوان آستر، نخ موم زده به علت ماندگاری بالا، سگک، چسب آهن، سوراخ کن دستی، سوزن، کاتر سربی و قیچی چرم داشته باشید تا سایر مراحل و روند های کار برایتان آسان تر شود.

 برای طراحی بند چرمی و ساختن آن بهتر است به عنوان الگو از روی کاغذ اقدام به این کار کنید تا بتوانید اندازه های چرم مورد نظر را بسته به عرض ساعت به خوبی به دست آورید.

 حال به الگوی تان آماده شد می توانید از چرم نازک بزی برای برای ساخت بند ساعت استفاده کنید. بعد از برش چرم ها به صورت عرضی و به اندازه دلخواه باید آن را از وسط تا زده و نوک آن را به صورت تیز در آورید. سپس باید به اندازه کوچکتر از عرض چرم شروع به برش جوراب گیر کنید. بعد از گذاشتن لبه های چرم بر روی یکدیگر آن را چرخ کنید. ولی فراموش نکنید که بند فلزی ساعت را قبل از چرخ کردن در جای مناسب خود قرار دهید. برای طرف دیگر بند چرم به روش بالا عمل کرده ولی بهتر است که طول آن را، نسبت به طرف دیگر بند بزرگتر در نظر بگیرید. این قسمت بزرگتر برای این است که بتوانید سگک را بین بند چرم عبور دهید.

 قبل از چرخ کردن این قسمت حلقه بندگیر را قرار دهید. اکنون بند چرمی ساعت شما آماده است، می‌توانید بعد از سوراخ کردن چرم برای رد کردن سگک، ساعت خود را به بند چرمی متصل کنید و و از آن استفاده کنید.

 حال شما خیلی راحت یک بند چرمی ساعت طراحی کرده‌اید و ساخته اید که می‌توانید در مهمانی ها و بیرون رفتن ها، آن را انداخته و زیبایی دستان خود را نشان دهید.

فروش انواع بند ساعت چرمی اصل

فروش انواع بند ساعت چرمی اصل  بند چرمی عسلی یکی از رنگ های محبوب و پرطرفدار در میان جوانان است که، میزان فروش آن از دیگر رنگ های بند چرم ساعت بیشتر می باشد. فروش انواع بند ساعت چرمی هر روزه در سایت معتبری مانند سایت زیر برای شما مصرف کننده گرامی انجام می شود، این چرم ها همچنین قابلیت تعویض و خدمات پس از فروش نیز دارند.

مطلب پیشنهادی

فروش بند ساعت اپل واچ چرم اصل

بند ساعت اپل واچ چرم یکی از زیباترین و خاص ترین تجهیزات ساعت می باشد که در حال حاضر با کیفیت بالا ارائه می گردد. توجه داشته باشید فروش نوع اصل این محصول در حال

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام